.

Руската продавачот !40 КОМПЈУТЕРИ сет Под C SC батеријата 1.2 V 1300mAh Ni-Cd NiCd Батерија 4.25 CM*2,2 СМ -Зелена Боја

Руската продавачот !40 КОМПЈУТЕРИ сет Под C SC батеријата 1.2 V 1300mAh Ni-Cd NiCd Батерија 4.25 CM*2,2 СМ

2495.52
DEN 1996.00 -20 %

Износ
Това е достапна


нови пристигнување
најниска цена во сите aliexpress
40 КОМПЈУТЕРИ СЕТ
100% Сосема Нов и Висок квалитет
Напон : 1.2 V
големина : 4.25 CM*2,2 СМ
Хемија : NI-CD
Капацитет : 1300mah
Боја : Зелена
Постојат 2 превозот методи за избор :
Пакет директно испратени од нашите руски склад, кој ќе пристигне на вашата адреса во рок од 7-15days;
Б Пакетот се испраќа од нашите Кинески склад, кој ќе пристигне на вашата адреса за 40 дена.
Answer : ___________________________ Note :
1 пакет вклучува 40 компјутери
2 Сите се со следење на број,можете да ги пратите на вашиот парцела во секое време ви се допаѓа;
3 ние ќе ја испрати токму бројот што го наредил,никогаш не кратко испорака;
4 Било quesitons,се чувствуваат слободни да побарате од мене!

Повеќе информации

Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
40
Тип:
Ni-CD
Број На Модел На:
Батерија
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
LIANGTE
Номиналниот Капацитет:
800-1800
Големина:
4.25*2.2CM
is_customized:
Yes
Замена На Батеријата:
No