.

Обичај креативни шумски животни партија водопади 3D кат три-димензионални декоративни сликарство не се лизга самолепливи паста

Обичај креативни шумски животни партија водопади 3D кат три-димензионални декоративни сликарство не се лизга

1440.00
DEN 878.00 -39 %

Износ
Това е достапна

Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Купувачот цел различна количина. Ако не't сакаат да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не't купат. Не 10m L и 0.
Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти со оставајќи ги сите позитивни и "СОВРШЕН" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации.на OK Ширина x должина= квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : должина = 2. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа.8 m ширина = 1. Не големина информации. Ве молиме директен откуп Опис на Производот Производот D escription
Плаќање
Можеме да го прифатиме Western Union, Moneybooker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.76m2 заокружување . Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x должина) 2 : Купи Сега. (ширина и должина) .
1 s quare метар = 1pcs. ѕидот mural.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. 2 s quare метар =2 парчиња. Прифати за пријател. Со иста позадина ролни. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја отстапување Вистински производ фотографии ќе се покаже малку боја отстапување.

Повеќе информации

Димензии:
1 M2
Функција:
Отпорен на вода,самолепливи,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Пластични
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
234
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини