.

Во парк Акрилик/Јасен Случај компатибилен со BPI-М3 Одбор,BPI-M64 и BPI-М2 Ултра одбор

Во парк Акрилик/Јасен Случај компатибилен со BPI-М3 Одбор,BPI-M64 и BPI-М2 Ултра одбор

DEN 408.00

Износ
Това е достапна


Во парк Акрилик/Јасен Случај компатибилен со BPI-М3 , BPI-M64 и BPI-М2 Ултра одбор
Epacket логистика се очекува да биде 15-30 дена,и бавно се ажурира на логистика информации, Ако умот ,ве молиме изберете брзо логистика канал . Ви благодариме : )
Банана Пи Акрилик Јасен Случај
Пакетот Вклучува :
1pcs*Акрилна Случај за BPI-М3.M64 и R40
Важна Забелешка : Банана Пи не е вклучена.
УПОТРЕБА :
Производот се користи за Банана Пи М3,M64 и BPI-М2 Ултра
- Тоа се заштити s вашиот Банана Пи М3 совршено;
КАРАКТЕРИСТИКИ :
100% транспарентен;
100% станот;
ултра тенок;
ултра светло;
Едноставна инсталација;
Совршено одговараше до Банана Пи М3;
МАТЕРИЈАЛ :
- Тоа е направен од 100% транспарентен АКРИЛИК материјал;
ГОЛЕМИНА на :
- Откако монтажа : 10.4 cm*7.3 cm*3.4(3.1)cm;
Дебелина на ѕид : 2.7 мм;
ТЕЖИНА :
Нето тежина : 68g;
Внимание : случај треба да се состави со себе.

Повеќе информации

Додаток Тип:
Случаи
Компатибилен со:
BPI М3 BPI M64 BPI M2Ultra одбор
Бренд Име:
BPI
Додаток Тип:
Други Модул Делови