.

ЗА 10-11 Kia Soul 1.6 L Масло Контрола Вентил 24355-2B600 CNR460 243552B600 TS1118 2T1118 037495713894 918-028 918028

ЗА 10-11 Kia Soul 1.6 L Масло Контрола Вентил 24355-2B600 CNR460 243552B600 TS1118 2T1118 037495713894 918-028

815.52
DEN 554.00 -32 %

Износ
Това е достапна


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Повеќе информации

Име На Модел:
24355-2B600 CNR460 243552B600 TS1118 2T1118 037495713894 918-028 91802
Објектот Дијаметар:
12inch
Нема. на Цилиндри:
3 Цилиндар
Материјал Тип:
24355-2B600 CNR460 243552B600 TS1118 2T1118 037495713894 918-028 91802
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
12inch
Бренд Име:
PABOKAY
Година:
24355-2B600 CNR460 243552B600 TS1118 2T1118 037495713894 918-028 91802
Објектот Ширина:
12inch
Тип На Објект:
моторот блок
Објектот Тежина:
12kg
Зафатнина:
24355-2B600 CNR460 243552B600 TS1118 2T1118 037495713894 918-028 91802
Специјални Функции:
24355-2B600 CNR460 243552B600 TS1118 2T1118 037495713894 918-028 91802
Објектот Висина:
12inch
PABOKAY:
OCV00010