.

LR356-Модерен Хотел Декоративни Дејл Chihully Стил Долго Големина Рака Разнесени Црвено Стакло Уметност Murano Стакло Лустерот Осветлување

LR356-Модерен Хотел Декоративни Дејл Chihully Стил Долго Големина Рака Разнесени Црвено Стакло Уметност Murano

DEN 52800.00

Износ
Това е достапна


Ние го поздравуваме вашиот посета и ви благодариме повторно за на шопинг!. Ние ќе обезбеди околу 5-
10% резервни делови во тетрапак во случај некои од стакло се скршени.
Компанијата Информации
Longree Стакло Уметност е искусен независни мало и веледрогерија
нуди голем избор на прифатлива рака разнесени стакло уметноста со слободни
превозот целиот свет.
П5 : Како да се чисти стакло лустерот и скулптура?
Користење на пердув duster ќе биде во РЕД или нешто слично коса посува, исто така, е добар избор. Ако не, можете да го нарачате производот директно од нашата продавница. Инсталацијата е многу слична со ставање на
тавански вентилатор и уредување на стаклени парчиња, всушност, е забава!
Q2 : Дали ќе го прифати Кредитна Картичка, Visa, Paypal, и др.
50% депозит, рамнотежата, пред превозот за цел над $5,000.
Следново е во врска со нашите дела пример дека нашите клиенти испратени до нас :
Следново е во врска со нашите дела, кои се топла продажба :
За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Paypal е исто така достапни за мали цел.
LR356-Модерен Хотел Декоративни Дејл Chihully Стил Долго Големина Рака Разнесени Црвено Стакло Уметност Murano Стакло Лустерот Осветлување
Големина : W70cm*H120cm
Можете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета. Но, имаме многу професионално искуство
во пакување материјал и посебно пакување начин, така што на пакетот ќе биде безбедно.
Пакување & Испорака
Секој Стакло беше внимателно спакувани одделно со поли торба и пена. Ние заработи на нашите клиенти доверба преку
сигурен сервис и фер секојдневниот вредност. Инсталација настава и слики
ќе ви покажам кога ќе ги нарачате. плаќање?
Сите ние се прави бизнис од страна на T/T (Телеграфска Трансфер) или Western Union.
Q4 : Како стакло плочи биде порибено на ѕидот?
Ние нудиме нерѓосувачки челик првенство и проширување завртка, може да заврши
инсталација во рок од 1 минута.
Q3 : Каков вид на превозот начин не ја користите?
И по море и да ги Изразат се во РЕД, можете да одберете од себе.
И големина може да се прилагоди, како и. Како знаеме дека тие се кревка стакло
а некои би можеле да бидат скршени. Ние се специјализираат во Стакло Уметност Лустерот,
Ѕид Уметност Стакло, Вазни, Скулптури, Плочи, Подароци и Фигурини за двете
поединци и внатрешни дизајнери.
Кога имаш скршеното стакло не треба да се грижите, тие се уште ќе биде доволно ако
скршени квантитетот не е толку голема. Ве молиме љубезно ни остави порака
ако имате било какви барања.
Вие не треба да се грижите за кршење на проблемот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1 : Како да се соберат лустерот и скулптура?
Се лустерот може да бидат обесени на таванот директно?
Инсталација настава ќе бидат обезбедени,вие само треба да се стави произлегува да
метална рамка соодветно.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CE
Стил:
Современа
Заврши:
Железо
Напон:
220V,110-240V
Сенка Ветер:
Надолу
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Гаранција:
7 дена
База Тип:
E14
Број На Модел На:
LR356
Карактеристики:
Арт Деко
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Обоено стакло
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Wattage:
3w/led