.

Занает 5D дијамант сликарство мачка сликарство rhinestones дијамант сликарство Крстот Бод слика Рака сликарство дијамант везана

Занает 5D дијамант сликарство мачка сликарство rhinestones дијамант сликарство Крстот Бод слика Рака сликарство

DEN 239.52

Износ
Това е достапна

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). Ние секогаш внимателно проверете пред да се испрати стоката,сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Ние ќе го реши проблемот. *Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Ви благодариме многу за избор на нашата веб-страница.Доволно смола дијаманти.Благодарение толку многу! Ние секогаш се испрати стоката во рок од 7 дена по вашата исплата.Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да плати дополнителни превозот цена.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. За било која причина, ако сакате да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие тоа. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.Но, ние ќе пак тоа ќе сигурно кога се испраќаат надвор.
Име на производ : DIY Дијамант Сликарство Diamond Материјал : Смола Дијамант За Дијамант : Коцка Круг Дијамант Pasting Област : Делумно дијамант сликарство, не е целосна слика На Платно Големина : 30cm*40cm На Големина на Слика : 24cm*34cm Тежина : Околу 89g/пакет За рамка : Без Рамка,По завршена,ќе треба да се купи рамка со себе Пакет вклучуваат : дијаманти, печатен текстил, алатки Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација, Уникатен Подарок DIY Дијамант Сликарство Комплет 1. За Лепак : Ние користите посветен на животната средина со висока вискозност лепак, лепак технологија во моментов е на повеќето мејнстрим на процесот, додека точниот операција на воена вежба, тоа е супер леплива, дупчење со лепак фиксни, на подолг вежба на повеќе безбеден. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање.Ве молиме да се увери дека шопинг од нашата продавница.com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex. Aliexpress : 10-60 дена Следење веб страна : не е следење на дополнителни информации во вашата нарачка страница Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката.

Повеќе информации

Големина:
30*40cm
Стил:
Модерна
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Делумно
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Животните
Реден број:
NY-9591