.

Wiper Ножот За FIAT Panda 2013 година наваму 24+15 Wiper Сечилото Додатоци За Авто Автомобил е Природна Гума Стакло

Wiper Ножот За FIAT Panda 2013 година наваму 24+15 Wiper Сечилото Додатоци За Авто Автомобил е Природна Гума

DEN 575.52

Износ
Това е достапна

Wiper Ножот За FIAT Panda 2013 година наваму 24"+15" Wiper Сечилото Додатоци За Авто Автомобил е Природна Гума Стакло
ФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за пред прозорците на автомобилот
Состојба : НОВА
Производот Број : 24"+15"
Испорака : 1 сет (2 Парчиња)
Способен ДА : ЗА Fiat Panda
Модел Година : 2013 година НАВАМУ
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Повеќе информации

Објектот Должина:
Driver on the Left, Driver on the Right
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Објектот Ширина:
24inch
Објектот Висина:
15inch
Материјал Тип:
Природна Гума,Метал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
DR
Објектот Тежина:
0.35kg
Име На Модел:
24+15
Специјални Функции:
Јасно Пред Windows
Материјал Тип:
Природна Гума
Автомобил Направи:
за FIAT Panda
Година:
2013 година наваму