.

Аниме Touhou Проектот Izayoi Sakuya Акција Фигура Жените Лолита Слугинката Фустан Cosplay Touhou Проектот Izayoi Sakuya Облечи НОВ Костим

Аниме Touhou Проектот Izayoi Sakuya Акција Фигура Жените Лолита Слугинката Фустан Cosplay Touhou Проектот Izayoi

DEN 3018.24

Износ
Това е достапна


Топла Аниме Touhou Проектот Izayoi Sakuya
Жените Лолита Слугинката Фустан Cosplay Костим
Целосен Сет Здолниште Бесплатен Превозот Нови
Внимание : ова е на податоци за tiled слика,затоа не може да биде 2-4cm грешка,да се земе во предвид кога се прави нарачка ако ум.
Ова е Кинески големина ,треба да се провери на оваа внимателно и да го изберат правото големина ! Можеби и ние ќе го испрати надвор 7-10 дена по наредбата, ви благодариме за разбирањето..
Оваа ставка може да се избере нарачана,нарачана ве молиме
изберете големина"Слободни" и треба да даде вашите големината на телото (на Секс
, висина,тежина,половината,колковите,биста ,рака должина ,рамо) до нас,ние
треба 7-10 работни дена за производот ,благодарение^^
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени, за жал ние не прифаќаме Врати/Размена за не-квалитет/големина на проблемот. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг.

Повеќе информации

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Тип:
Лолита Поставува
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Унисекс