.

10pcs Во уво Стерео Слушалка + Микрофон + Контрола За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 S3 S4 S5

10pcs Во уво Стерео Слушалка + Микрофон + Контрола За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 S3 S4 S5

575.04
DEN 546.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
10pcs Во уво Стерео Слушалка + Микрофон + Контрола За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 S3 S4 S5
Карактеристики : Brand new од трета страна слушалки, компатибилен за Галакси Забелешка 2 3 4 S3 S4 S5 мобилни телефони и за други мобилен телефон. Ве молиме да се разбере !!! ( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) 3. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. П : дали има некој попуст за крупни цел? A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации. Во светот Превозот (Освен некои земји). Ве молиме да проверите на нашата ставка опис. Но, бидете уверени дека нашата цел е да им се овозможи на купувачите да го примите пакетот и брзо мораше да го промени начинот на испорака . Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager. Овие трошоци се купувачот одговорност. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакети? A : Да, поголемиот дел од нашите објекти што доаѓаат со мало пакет.5 мм аудио приклучок (далечински управувач не може да работи на други уреди)
Спецификации : Должина на Кабел : 120cm 3,5 мм Директно Џек Боја : Бела, црна Количина : 10pcs/пакет
Пакување Includs : 10 x Во Уво Слушалки
1. Ние прифаќаме Alipay. Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас ( Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници) . Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.) пратката е предаден од страна на Кина пост,Сингапур пост,Холандија пост. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. П : Дали сте поддршка пад на превозот? A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Функции : примање и одговарање на телефонски повици преку во линија микрофон и одговори на клучните Жичен далечински волумен (+ -) контрола Удобно гел earplugs се изолира од буката во позадина Генерички слушалки за мобилен телефон, MP3 и други уреди со стандарден 3.

Повеќе информации

Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
2016 година
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Активен Бучава Отказ:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Безжичен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
XBERSTAR
Линија Должина:
1.2 m
комуникација:
Жичен
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Функција:
Микрофон
Број На Модел На:
EBTH026
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
Стил:
Во Уво
Конектори:
2.5 mm
Чувствителност:
120±3dB
Приклучок Тип:
Линија Тип