.

ZGYNK / 10 инчен Отворена Рамка Индустриски монитор/ метал следи со VGA /AV/BNC/HDMI следи 1280X800

ZGYNK / 10 инчен Отворена Рамка Индустриски монитор/ метал следи со VGA /AV/BNC/HDMI следи 1280X800

4128.00
DEN 3922.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Име на производ : 10.1 инчен монитор
Производ модел : HB1012
16 : 10display област : 10.1 инчен
Најдобра резолуција : 1280 X800
Осветленост : 400 CD/m2
На освежете го оценувате : 60-75 hz
Сигнал текст интерфејс, VGA/AV/BNC/HDMI
Боја : PAL. NTSC
LED светлото : потенцираат
Трупот на авионот, големина : 252 X165 X36mm (со Исклучок на стентови)
Функцијата е по желба : компјутер/следат
Јазикот на менито : различни
Напојување : 12 v
Стандардни додатоци се : BNC жица на моќ

Повеќе информации

Резолуција:
1280 x 800
Екран Тип:
LED
Вградениот Звучник:
Yes
Време На Одговор:
8ms
Сооднос На Контрастот:
400
Големина На Екранот:
10
Бренд Име:
ZGYNK
Вертикален Агол На Гледање:
175°
Приказ На Односот На:
16
Почетен Датум:
2016 година
Примена:
Десктоп
Пиксели Теренот:
0.249 mm
Интерфејс Тип:
HDMI
Хоризонтална Агол На Гледање:
175°
Осветленоста:
400cd/m
Панел Тип:
IPS
Број На Модел На:
HB1012Q
Производи Статус:
Акции
Големина:
10.1