.

нови момчиња лабава фармерки панталони панталони деца Пролет и Есен долго тексас панталони 6-12 година

нови момчиња лабава фармерки панталони панталони деца Пролет и Есен долго тексас панталони 6-12 година

1151.52
DEN 1013.00 -12 %

Износ
Това е достапна


Деца Големина Нас Големина Панталона Хип Половината crotch висина 120/22 6 T 74 74 46 28 120cm 130/24 7 T 80 78 48 29 130cm 140/26 8 T 86 82 50 30 140cm 150/28 9-10 T 92 86 52 31 150cm 160/30 11-12 T 98 90 54 32 160cm

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T
Стил:
Повик
Измијте:
светлина
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
537627611768
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Фармерки
Погоден Сезона:
Пролет и есен, пролет, есен
Стил:
Фармерки
Долги панталони:
Панталони