.

Топла Tactica појас тока за мажи Алуминиумски материјал Примена на воена платно тело Ширина 3.8 CM Високо квалитетни дизајнери машки бренд

Топла Tactica појас тока за мажи Алуминиумски материјал Примена на воена платно тело Ширина 3.8 CM Високо квалитетни

DEN 210.72

Износ
Това е достапна


Шопинг водич предлог. Купи појас boby дебелина помала од 3.5 ММ. појас е лесно да се изгубат. Прашајте клиенти да ги знаете

Повеќе информации

Тип На Објект:
Појаси
Број На Модел На:
201711291305
Појаси Материјал:
Метал
Појас Ширина:
0cm
Бренд Име:
shineliang
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Високо квалитетни алуминиумски копче. Нема тело
shippment:
eub/DHL/Кина пост воздух mail
Пакување:
ПП торба