.

Боја Опција: RB1014 #20~#37 / Место Акрилик Кристал Копчиња со месо тело во Сребрена База,што се Користи за Цвет Центар,Лакови за Коса

Боја Опција: RB1014 20~37 / Место Акрилик Кристал Копчиња со месо тело во Сребрена База,што се Користи за

1645.44
DEN 1645.00 -0 %

Износ
Това е достапна


Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.
Нарачка Информации :
1.
Имаат многу време во нашата продавница.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Ве Молиме Изберете Бои Од Подолу Боја Шема
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.

Повеќе информации

боја:
2 Јасно, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 7 Топаз, 8 Lt Роуз, 10 Зелена, 12 Чад Топаз, 13 Vitrail Виножито, 16 Жолта, 17 Монтана, 18 Црна Bluestone, 19 Lt Црн Дијамант
Големина:
15mm, 18mm, 21mm, 23mm, 25mm, 28mm
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
RB1014
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Материјал:
acryl
Употреба:
Облека,Цвеќе Clippie,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Големина Опција:
15mm,18mm,21mm,25мм и 30мм;
Назад:
Со месо тело
is_customized:
Yes
боја:
Никел Сребро База