.

YK ЧИЧКО Бренд Година Мода Најновите Мажите Кратко Sleeve Лав Главата Печатени Т-маица Смешно Tee Кошули Битник О-вратот Кул Блузи S-XXXL

YK ЧИЧКО Бренд Година Мода Најновите Мажите Кратко Sleeve Лав Главата Печатени Т-маица Смешно Tee Кошули

671.04
DEN 443.00 -34 %

Износ
Това е достапна


Бренд : YK ЧИЧКО
Материјал : 100% Памук
Боја : Бела
Големина : S M L XL XXL XXXL
Известување Големина На :
Почитувани купувачи, нашата т-маица е Азија Големина,
ве молиме проверете ја големината на табелата пред цел,
ако имате потешкотии во изборот на големина,
ве молиме слободно контактирајте со нас,ви благодариме!
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу :
(±1-2cm грешка, бидејќи прирачник за мерење)
За Плаќање
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.
2.Ние ја прифати Кредитна картичка, Western Union, Alipay.
3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days на редот.
За Превозот
1.Ние брод надвор на стоки преку Кина Пост Регистрирани Парцела, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.
2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.совети да ги пратите број од оваа адреса : www.17track.net
За Време Dlivery
а.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
в.e Packet обично трае 10-15 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
г.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
1)7-15 работни дена во Азија
2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и Среден Исток
3)30-45 работни дена да Јужна Americe и Африка
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата разбере.
При типка ack
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно да се u s. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Почитувани Купувачи Шоу

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
YK ЧИЧКО
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Конвенционалните ракав
Шаблон Тип:
Животните
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Број На Производ:
R-017
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL
Јака:
О Деколте
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
лето пролет
Времето на пазарот:
2016 година
Печатење Шема:
Животните
Лав:
Лав глава