.

Дворот 1 buc чисто стакло сенка pendant светлина Милан стил Бакар shopcase светлина E27 носителот на индустриски Руралните Коридор Кујна Светлина

Дворот 1 buc чисто стакло сенка pendant светлина Милан стил Бакар shopcase светлина E27 носителот на индустриски

DEN 6480.00

Износ
Това е достапна


[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа..
[xlmodel]-[custom]-[5474] Опис-pendant
Материјал : бакар,метал,стакло lampshades
*Големина/димензија : -Долго 15cm,широк 15cm, Висина 38cm+синџир 50cm (должина бара,висина прилагодливи)
*Lightsource & сијалица носителот : E27, 1 светилки/светла*5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource/светилки не се вклучени
Боја : злато ,транспарентен-види слика за детали
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)
Напомена : Ако сте Шведска или руската Федерација купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кога прави нарачка
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Повеќе информации

Бренд Име:
svitz
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110V
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Стил:
Европа
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Бакар
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Кован
Примена:
Трпезарија
Гаранција:
2
Број На Модел На:
гроздобер светилка
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Бакар,железо
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Абажур Боја:
Жолта,Златна
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Стакло