.

Класичен Круната На Ѕидот Decals Престолот Тоалет Тоалет Налепници Отстранлив Винил Водоотпорен Позадина Mural Vinilos Paredes D883

Класичен Круната На Ѕидот Decals Престолот Тоалет Тоалет Налепници Отстранлив Винил Водоотпорен Позадина Mural

91.20
DEN 69.00 -24 %

Износ
Това е достапна

материјал : еколошки ПВЦ големина : 19cm високи X 15cm широк
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

Повеќе информации

боја:
црна, сина, сопствени бои, сива, меки розова, виолетова, црвена, топла розова
Големина:
19X15cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Број На Модел На:
D883
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Сценарија:
Стакло/Бања
Тема:
Шема