.

Природен Камен Зрнца Црн Оникс Agates Полу-Скапоцени Лабава DIY Овална Монистра за Ѓердан Хривнија Накит Одлуки 13x18mm

Природен Камен Зрнца Црн Оникс Agates Полу-Скапоцени Лабава DIY Овална Монистра за Ѓердан Хривнија Накит Одлуки

535.20
DEN 482.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Природен Камен Зрнца Црн Оникс Ахат Полу-Скапоцени Лабава DIY Овална Монистра за Ѓердан Хривнија
Накит Одлуки 13x18mm

Се продава од парче
Количина : 20 парче
Молиме Забележете : Оваа лежиште е чиста природна од digged од земјата,и нема фабрика
синтетички копија е,па таму ќе имаат некои стапало на природата,како дупка, нула,
пред да го купите ве молиме да мисли два пати,ви благодарам.

1. Да се чува далеку од вода, пот и парфем, однесете го исклучите кога се искапеш или да оди во кревет.
2. Ако вие не го носите, можете да го поставите во запечатен торба, забави на оксидација стапка.
Пакување Природен Камен Мушка : Opp Печат Кеси + Воздух Балон Kraft Хартиена Кеса
1. Предмети ќе биде предаден по плаќање ДОБИ.
2. Ве молиме проверете ја вашата receieve АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
3. Нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 РАБОТНИ ДЕНА по испратена.
1. Да се чува далеку од вода, пот и парфем, однесете го исклучите кога се искапеш или да оди во кревет.
2. Ако вие не го носите, можете да го поставите во запечатен торба, забави на оксидација стапка.

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
13x18mm, 18x25mm, 22x30mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SHINYGEM
Број На Модел На:
XYC013
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
5g
Објектот Форма:
Круша Форма
камен тип:
Црна Оникс Ахат Мушка
Природен Камен Мушка Боја:
како Слика
Природен Камен Мушка Создавање Метод :
Рака Работа Fettle Shagging
Природен Камен Мушка Одговара за:
DIY Накит,Секојдневниот Живот;Канцеларија на Време, Датум; - Годишнината;Партија;Подарок
Природен Камен Мушка Is_customized:
Yes
Природен Камен Мушка Бродови Од:
Кина