.

Калено Стакло Екран Заштитник За Универзален / 4.3 4.5 4.7 5.0 5.3 5.5 6.0 инчен Општи Зајакнато со Заштитен Филм Guard

Калено Стакло Екран Заштитник За Универзален / 4.3 4.5 4.7 5.0 5.3 5.5 6.0 инчен Општи Зајакнато со Заштитен

DEN 95.52

Износ
Това е достапна

Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мали парчиња , побезбеден отколку други производи од стакло. Во такви случаи, продавачот плаќа за сите поврзани со превозот цена, ако ги има.3 само 11,6 * 5. Купувачот е одговорен за сите поврзани со превозот цена.5 D HD Калено Стакло Филм Екран Заштитник
Карактеристики : 1. Враќа се исто така прифатливо ако купувачот купи оваа страна грешка и објектот се уште се во добра состојба за reselling.Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти. Поради временски зони, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 1 ден.Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Се врати и враќање : ве Молиме прочитајте ставка опис и проверка на слики внимателно пред цел. Контактирајте со нас, ве Молиме контактирајте со нас со Trade Manager или e-mail секое време.Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте ме, јас ќе целосна наплата на пари за вас. ако ви е потребна за следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail време на Испорака : Проценето Време на Испорака 15-34 дена.Ултра-тенок стакло(T≈0.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.
Универзална Големина : 4. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Враќање или повраток е достапно само ако објектот не може да се работи или да има грешка во ставка опис предизвикува објект да не фитинг вашата потреба. Алатка и копчињата не се намалувања 5. Пакување, Вклучувајќи : 1 X Калено Стакло Екран Заштитник 1 X Алкохол брис 1 X Ткаенина за Чистење 1 X Мало Пакет
Превозот : Ако превозот начин е Кина Пост Обичен мал Пакет Плус (Проценето Време на Испорака 15-34 дена НЕМА да Има следење на број), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.7 cm
Висок Квалитет 9 H 2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори врзани 3.33 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.

Повеќе информации

боја:
4 3 инчен, 4 и 5 инчен, 4 7 инчи, 5 0 инчи, 5 3 инчи, 5 5 инчи, 6 0 инчен
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
ZUCZUG
На работ на работ Покриеност:
No
Состојба:
100% Сосема нов 2.5 D 9H Пред Филмот
1Feature:
Анти Шок Загрози отпечаток Круг Граница Заоблени Работ Guard
2Feature:
Висок Квалитет 0.26 mm 0.3 mm HD Јасно Сјајни
3Feature:
Супер Ултра Тенка Површина Цврстина Експлозија Доказ