.

уникатен кошарка дизајн џерси,сублимација кошарка униформа за да се создаде вашиот кошаркарски тим џерси

уникатен кошарка дизајн џерси,сублимација кошарка униформа за да се создаде вашиот кошаркарски тим џерси

DEN 6480.00

Износ
Това е достапна

______________________________________________________________________________________________________________________ добредојдовте на маршал спортски дрес ние нудиме мала количина sublimatioin производи измената вклучуваат : фудбал џерси ,tracksuite,hoody,судијата џерси,тимот на знаме,шамија,backetball џерси,бадминтон џерси, тениски дрес, вест,tshirt и др.ве дизајни,бои,логоа,лични nameand број
_____________________________________________________________________________________________________________________

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
кошарка
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
L161219
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
кошарка
Материјал:
Полиестер
Функција:
Дише
Пол:
Мажи
Должина На Ракав:
Без ракави
Ткаенина Тип:
Плетени
is_customized :
yes
Големина:
деца 18-28 ,возрасни S-4XL
боја:
прилагодено вашиот боја