.

5K/10K/15K/20K/25K/50К климатизација сензор на температура/собна температура, цевката/пластични глава/бакар глава/температурна сонда

5K/10K/15K/20K/25K/50К климатизација сензор на температура/собна температура, цевката/пластични глава/бакар

DEN 479.52

Износ
Това е достапна

Висок квалитет на производи, и секој бебето треба да бидат подложени на ригорозни тестирање и потоа се испраќаат. Целото пакување за 50 натоварен ( еден купување без пакување )

Повеќе информации

Затворен Машина Бучава:
Климатизација моќ:
>1HP
одделение:
Одделение 1
Моќност (W):
Други
Напон (V):
Други
Ладење/Греење:
Други
Употреба:
Други