.

4 Парчиња Обновливи Фолија Гас Плоча Спектар Stovetop Режач Заштитник Лагер Покрие Заштита и Чистење на Подлога За Кујнски Алатки

4 Парчиња Обновливи Фолија Гас Плоча Спектар Stovetop Режач Заштитник Лагер Покрие Заштита и Чистење на Подлога

137.28
DEN 111.00 -19 %

Износ
Това е достапна


Обновливи Фолија Гас Плоча Спектар Stovetop Режач Заштитник Лагер Покрие Заштита и чистење на подлога За Чистење на Кујнски Алатки
Карактеристики :
Материјал : Тефлон стаклени влакна текстил
Големина : 27 x27cm
Дебелина : 0.12 mm
Боја : како на сликата прикажани
Тежина : 60g
100% нов бренд и висок квалитет
Одговара на речиси сите гас hobs и е Не-стап
Може да се скрати за да ги собере различни гас печки
Лесно може да се отстранат кога чистење
Измијте со топла сапуница вода, или во машина за миење садови
Пакување се вклучени :
4 Pcs* Гас Спектар Заштитници
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Повеќе информации

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Модерна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
AIHOME
Број На Модел На:
МАТС
Табела Декорација Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Име:
Stovetop Режач Заштитник Лагер Маска
Материјал:
Силиконски Душеци
Пад на превозот:
Yes
Orign:
Кина
Бесплатен превозот :
Yes
е-прилагодена:
Yes