.

Подобрена верзија DJI MAVIC ПРО Далечински управувач Рокер заштита Рокер заштита додатоци

Подобрена верзија DJI MAVIC ПРО Далечински управувач Рокер заштита Рокер заштита додатоци

479.52
DEN 456.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Подобрена верзија DJI MAVIC ПРО Далечински управувач Рокер заштита Рокер заштита додатоци
Магијата ремени и сунѓерот налепници (default објавено добра).
Сунѓерот налепници прикачени на грбот, не само за да се спречи гребење на далечинскиот управувач, исто така, игра улога на анти-пропадна, да се избегне патот за тресење.
Пакет содржина :
1 X Далечински управувач Рокер заштита За DJI MAVIC ПРО
Забелешка : Цените не вклучуваат демо MAVIC ПРО далечински управувач.

Повеќе информации

Компатибилен Летало Модел:
DJI Mavic ПРО
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Број На Модел На:
Далечински управувач Рокер заштита Рокер заштита
Компатибилен Летало Бренд:
DJI