.

надгради интегрирани младата лулка возачот електрични лулка возачот бебе pram лулка замав машина лулка контролер нагоре и надолу

надгради интегрирани младата лулка возачот електрични лулка возачот бебе pram лулка замав машина лулка контролер

3291.84
DEN 2831.00 -14 %

Износ
Това е достапна

надгради интегрирана колевка возачот електрични лулка возачот бебе pram лулка замав машина лулка контролер нагоре и надолу
За производот : влезна моќност : 180-260 V излезна моќност : DC12 V го оценувате : 50 hz потрошувачка на енергија : 8 W лесно да се работи олеснат мајка оптоварување даде бебето сладок сон

Повеќе информации

Тип:
Bouncers,Џемпери & Расположението
Оптоварување:
18kg
Материјал:
Метал
Возраст:
0-18 месеци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
S18B
Име:
лулка возачот
Објектот нема:
S18B
боја:
Беж
Интегрирани тип:
Yes
Материјал:
Метал
замав:
нагоре и надолу
со музика:
Yes
Потекло:
Кина
Тежина:
2kg