.

Анти-стрес Десетици Болка Октопод Скалпот на Главата Вратот Стрес Ослободување на Relax Масажа Ноктот Massager Тело Massager

Анти-стрес Десетици Болка Октопод Скалпот на Главата Вратот Стрес Ослободување на Relax Масажа Ноктот Massager

79.68
DEN 47.00 -41 %

Износ
Това е достапна

Анти-стрес Десетици Болка Октопод Скалпот на Главата Вратот Стрес Ослободување на Relax Масажа Ноктот Massager Тело Massager
Пакет :
1 Парче × Главата Massager
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : прсти (нерѓосувачки челик)
Масажа на глава или точки на телото
Помогне да ја отстраните напнатоста во мускулите и замор, да се подобри циркулацијата на крвта
Мала тежина massager, идеална за дома, патување и заводот за здравствена заштита
Димензија : 23cm во должина
Боја : Случајни боја

Повеќе информации

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Број На Модел На:
Шефот На Скалпот 001
Бренд Име:
ЛЕ ЖИВОТ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
глава
Материјал:
Нерѓосувачки челик, дрво
Тежина:
22g
Големина:
22cm x 8.5cm (approx)
Funtion:
Главата Вратот И Главата Massager Масажа Опрема
Обликот:
Октопод
масажа и релаксација:
десетици олеснување
Примена:
глава