.

Симпатична Јапонски Mori Девојка Daisy Чипка Petal Шупливи Вест Тенкови Жените Цврсти Без Ракави Памук Kawaii На Дното Девојки Резервоарот На Врвот T206

Симпатична Јапонски Mori Девојка Daisy Чипка Petal Шупливи Вест Тенкови Жените Цврсти Без Ракави Памук Kawaii

762.72
DEN 602.00 -21 %

Износ
Това е достапна


Ве молиме погледнете го подолу детали големина информации пред цел.
Прирачник за мерење може да постои мала разлика. Ве молиме овозможи 1-5 cm грешка.
Препорачуваме да Изберете малку Поголем големина од вашите standrad големина.
Должина : 62 CM ; Биста : 75 СМ (Еластични) ; Рамо : 33 CM ;
Модел Височина : 160 СМ ;
Ние ќе подготви пакет на услуги по плаќање завршиле, Обично ќе чини 3-7 дена.
За руската купувачи, според прилагоди поштенска политика на Русија, име на примачот мора да биде целосно име и презиме (со три зборови име и презиме)
Вашата шопинг искуство е многу важен за нас и за нашите бизнис. Ние би сакале да ве поканиме да ја напушти пет ѕвездички на нашите производи и услугата ако сте задоволни со предмети ќе нареди. Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине негативни.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
Секој врати треба да бидат засновани на докази со превозот следење на број и преземање на слики. Сите се враќаат трошоците за превозот се resposibility на купувачот.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Сите Ние искрено се надеваме дека може да се најде она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Повеќе информации

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KINGWISH
Декорација:
Шупливи Надвор
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
T206
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Слатка
Стил:
Слатка
Облека верзија тип:
Тенок
Комбинација:
Еден
Шема:
Полна Боја
Текстура:
Памук мешавина
Состојка содржина:
96% и над
Моден:
mori девојка
Година на сезоната:
2016 година
Боја Класификација:
Muti
Големина:
бесплатни големина