.

SKTOO ЗА Chrysler 300C пред магла светлина / браник светлина / анти-светла за магла

SKTOO ЗА Chrysler 300C пред магла светлина / браник светлина / анти-светла за магла

1194.72
DEN 1028.00 -14 %

Износ
Това е достапна


ЗА Стариот Chrysler 300 C пред магла светлина / браник светлина / анти-светла за магла
Ве молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено. Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил е наведена во табелата подолу, а кои се дел на вашиот сензор натпревари еден подолу за што ние не можат да прифатат се враќа за предмети се подредени по грешка! Со ставање на понудата ќе се потврдува дека сте го проверува компатибилноста На најдобар начин да се провери компатибилноста е да се провери дел на вашиот стар единица ако е можно, или да се јавите на вашиот главните дилери на потребните дел број. 1.Директни онлајн плаќање.се однесуваат на 2.Бидете сигурни дека сите информации е десно.Ве молиме контактирајте со нас во време ако сакате да ги промените адресата,ако не,парцели изгубиле или да се вратат назад во Кина,купувачот треба да ја плати на косата. Сите добра се проверени и ние вети дека ќе нема квалитет проблем пред пратката.ако вашите производи имаат квалитет проблем,купувачот треба да се покаже Етикетата на Производот,треба да пакет добро,треба да го плати превозот на трошоците за враќање назад. Забелешка : Ако стоката ќе се вратат не е наш,ние ќе го фрли далеку! нема враќање! не го препрати до вас!Ве молиме бидете сигурни дека стоката ќе се врати тоа е наш! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да

Повеќе информации

боја:
Лево, Десно
Тип На Објект:
Светилка Капи
Материјал Тип:
Други
Модел Година:
2005-2008 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
12inch
Бренд Име:
SKTOO
Објектот Дијаметар:
8
Објектот Тежина:
0.2
Објектот Ширина:
12inch
Име На Модел:
DA805858AA
Автомобил модел:
За Chrysler 300C
Објектот Висина:
8inch
Специјални Функции:
Правец На Ветер