.

Фигаро Синџир Нараквици Мажите Трендовски Накит од не' Рѓосувачки Челик Црна Пиштол/Златна Боја Жените Нараквици Алки 9mm/12mm H251

Фигаро Синџир Нараквици Мажите Трендовски Накит од не' Рѓосувачки Челик Црна Пиштол/Златна Боја Жените Нараквици

503.04
DEN 252.00 -50 %

Износ
Това е достапна

Стандардниот пакет е како што следи слики. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Голема количина цел може да ви треба повеќе денови за да го подготви.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата. Ви благодариме!
. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
Бесплатни Пост Воздух Mail
$30-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ви благодарам многу! Ние сме мода накит фабрика, со повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во индустријата за накит, лоцирање во близина на Гуангжу, Кина. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Злато Foxtail Ѓердан жолта ' Печат Platinum/жолто Злато Позлатен/Розово Злато Трендовски 46 CM/ 55 CM/66 CM Злато Синџир Ѓердан За Мажи N942
Злато Foxtail Ѓердан Од Злато Синџир Злато Синџир За Мажи
Стил : мода накит синџир хривнија
Материјал : еколошки бакар, жолто злато позлатен, платина позлатен
Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека
Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
Подарок за : девојка /жени/ мајка/ девојка
Состојба : 100% сосема нов, одлична занает
Пакет Содржина : 1 нараквица , хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок). Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.
Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина. Со цел да се заштити вашите интереси, можете плаќање ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во целиот свет, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
Kpop
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Црна Позлатен Пиштол
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes