.

SUNYIK Црвениот Џаспер Gem Камен Слон Животинско Исцелување Чакра Примерок Figurine 2

SUNYIK Црвениот Џаспер Gem Камен Слон Животинско Исцелување Чакра Примерок Figurine 2

DEN 316.32

Износ
Това е достапна

Тип : скапоцен камен Слон Животинско Камен Figurine Дома Декорација Големина Детали(Приближно) : 50x23x34mm; 2" Количина : 1 Pc Тежина(Приближно) : 70 Грам/Pc Материјал : Камен Состојба : Нова ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
Црвениот Џаспер
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
V
Големина Детали(Приближно):
50x23x34mm; 2
Количина:
1pc
Тежина(Приближно):
70 Грам/Pc
Состојба:
Нови