.

90% Нови Оригинални formatter одбор за HP LaserJet CZ181-60001 --M127FW/M128FW CZ183-60001 --M127FN/M128FN Плоча

90% Нови Оригинални formatter одбор за HP LaserJet CZ181-60001 --M127FW/M128FW CZ183-60001 --M127FN/M128FN

DEN 2400.00

Износ
Това е достапна

ние не прифаќаме да се вратат. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ако компатибилни објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако компатибилни објект е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 45 работни дена. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако компатибилни објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага на детали. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Повеќе информации

Бренд Име:
TENGYUAN
боја:
Зелена
Број На Модел На:
M127 128FW/M127 128FN
Тип:
Други
Име на производ:
formatter одбор
P/N:
CZ181-60001 CZ183-60001
квалитет:
90% Нови оригинални
Гаранција:
3 Месец
Минимална количина:
1
Користат За:
H-P M127 128FW/M127 128FN печатач
Пакет:
Неутрален Пакување