.

Прилагодливи Готвење квантитативни лажица сода скала за мерење на лажица

Прилагодливи Готвење квантитативни лажица сода скала за мерење на лажица

115.20
DEN 109.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Прилагодливи Готвење квантитативни лажица сода скала за мерење на лажица
Материјал : ABS+PP+TRP
Големина : 22cm x 4cm x 2cm
0.95

Повеќе информации

боја:
светло зелена
Мерење Алатки Тип:
Мерење Лажици
сертификација:
CIQ,SGS
Пластични Тип:
PP
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
MM0000295
Материјал:
Пластични
Тип:
Мерење Алатки
Категории на производи:
мерење на лажица
Материјал:
ABS+PP
Големина:
22x4x2cm
Пакување:
1Piece
Тежина:
35g