.

5000 ААА+ Керамички Бела боја Кристално Стакло Круг топката монистра DIY Накит Додатоци. 4mm,6mm,8mm 10мм Бесплатен Превозот!

5000 ААА+ Керамички Бела боја Кристално Стакло Круг топката монистра DIY Накит Додатоци. 4mm,6mm,8mm 10мм Бесплатен

576.00
DEN 461.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Ви благодариме за преземањето на Запирање на страна!!! СЕ ЗАБАВУВААТ И ДА УЖИВААТ !! Ве молиме НИ e-mail со било ПРАШАЊЕ НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ ДА ги ПРОВЕРИТЕ нашите други ПРЕКРАСНИ ПРЕДМЕТИ

Повеќе информации

боја:
4mm 1000pcs, 6mm 500pcs, 8mm 360pcs, 10мм 210pcs
Број На Модел На:
5000
Тип На Производ:
Други
Име на производ:
кристал rondelle монистра
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
совети:
Слики од половина сребро,вистински производ е полн со сребро.
is_customized:
Yes
Големина:
2mm 3mm 4mm,6mm,8mm 10mm,12mm