.

Руската Гроздобер Дијамант Комеморативна Монета Собирање Предмети Сувенири Подарок Цинк Легура

Руската Гроздобер Дијамант Комеморативна Монета Собирање Предмети Сувенири Подарок Цинк Легура

DEN 107.52

Износ
Това е достапна


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Цинк Легура руската дизајн, двете страни Сувенири уметност & колекционерски, бизнис подарок празник декорација подарок Ова е за една монета, слики претставуваат предниот и задниот Дијаметар : 39mm/1.54" (референца еден јуани монета дијаметар : 25мм) Дебелина : 3мм/0.12" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Комеморативна Монета (без мало пакет)


Повеќе информации

Стил:
Европа
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Цинк Легура
Шема:
Руската дизајн, двете страни
Дијаметар:
39mm/1.54
Дебелина:
3мм/0.12
Број На Модел На:
2S0573