.

Сината Вазна Уште живот За Везови Везана Занаети 14CT Unprinted DMC DIY Квалитет Цвет Крстот Бод Колекции рачно изработени Уметности

Сината Вазна Уште живот За Везови Везана Занаети 14CT Unprinted DMC DIY Квалитет Цвет Крстот Бод Колекции рачно

2634.72
DEN 1423.00 -46 %

Износ
Това е достапна

Опис :
Бода : 300w x275h
Големина : 54x49.5cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Embroider теми *1. Embroider игла *2. Скицата *1. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка) Забелешка : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. датум само за референца ,точна големина и боја и теми боја треба да се погледне за производот што го добиваат, ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност ви благодариме многу За Нас Нашиот Крст Бод се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе ви обезбедиме Крстот Бод везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе конец! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба плати се врати превозот.

Повеќе информации

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
dahlia
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
маслото
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација