.

Топла Продажба Tanger F машки plug да F женски џек Директно со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 8 20cm RF Низок Губење кабел

Топла Продажба Tanger F машки plug да F женски џек Директно со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел

206.40
DEN 196.00 -5 %

Износ
Това е достапна


* Ако времето за испорака повеќе од 60 дена( стоката се изгубени на патот ) ќе се целосно враќање на средствата.
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа. : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA N Кабел" . ( Ако големо количество купување, pls.
* Сите предмети за различни Продолжување кабел во различни должина како што е подолу :
- Можеби ќе треба други RF производи :
- Поврзани производи : - - - - - - - - - - - - - - - -
* Ние го прифаќаме прилагодување на било кој Полнач, било Должината, било Кабел
Свежо Високо квалитетни Кабли нормално може да се изврши во рок од 2 часа по цел потврда и се испраќаат надвор во рок од 24 часа.4 Ghz 3 Ghz 5 Ghz 8 Ghz 15 Ghz. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.
* Ако примите погрешна предмети.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.

Повеќе информации

Број На Модел На:
C150F316L20
На едниот крај Конектор A:
F машки приклучок ( внатре завртка & центар машки pin)
На другиот крај Конектор Б:
F женски џек ( надвор завртка & центар дупка женски pin)
кабелот тип:
RG316 Pigtail Кабел
Должина на кабел:
8inch ( за 20cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp Кабел Планината