.

2018 нов Прирачник ротари хартија машина тример 310mm 20sheets Хартија за сечење и perforating двоен функција НОВИОТ дизајн

2018 нов Прирачник ротари хартија машина тример 310mm 20sheets Хартија за сечење и perforating двоен функција

4752.00
DEN 4372.00 -8 %

Износ
Това е достапна

2018 нов Прирачник ротари хартија машина тример 310mm 20sheets хартија светлина и паметни outlook НОВИОТ дизајн на Хартија за сечење и perforating двоен функција Макс сечење способност : 20sheets Max perforting способност : 5sheets
Макс хартија должина : 310mm
Макс хартија дебелина : 20 листови хартија 70g
Машина тежина : 2kg
Сечилото опремени : еден сечење нож и еден perforating сечилото

Повеќе информации

моќност:
упатство
Бренд Име:
Topspeed
Број На Модел На:
ПТ-DC-300N
Тип:
хартија, машина за сечење