.

2017 Младата Новородено Бебе Девојка Момче Romper+Каубој Долги Панталони Шапка 3pcs Облека Поставите Деца Облека

2017 Младата Новородено Бебе Девојка Момче Romper+Каубој Долги Панталони Шапка 3pcs Облека Поставите Деца Облека

369.12
DEN 325.00 -12 %

Износ
Това е достапна


1 инч = 2. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Пакет се вклучени : 1x Romper+Leggings+Шапка
Големина На Табела : Големина На Врвот Должина Биста*2 Половината
Панталони Возраст 0-3М 38 cm 23 cm 38 cm 36 см 0-3 Месеци 3-6 M 40 cm 24 см 40 см 39 cm 3 до 6 Месеци 6-12 M 42 см 25 см 42 см 42 см 6-12 Месеци 12-18 МИЛИОНИ 447 cm 26 cm 44 см, 45 цм 12-18 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Опис
Најновите Модата Бебе Девојки И Момчиња Тимови Поставено !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ви благодариме.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.

Повеќе информации

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци
Број На Модел На:
бебе облека
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува