.

Харизматичен накит Розово злато лабораторија Мулти боја Кубни Циркони златни привезоци за жените P2002

Харизматичен накит Розово злато лабораторија Мулти боја Кубни Циркони златни привезоци за жените P2002

302.40
DEN 248.00 -18 %

Износ
Това е достапна


Бренд Garilina Метал Розово Злато Главниот Камен Кубни циркони 6 мм Главната Боја Multicolor Тежина 8.3 Грама (циркони & злато) Приврзоци Должина 22*29mm Ѓердан Периметар 440mm Количина 1 buc Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Повеќе информации

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
garilina
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
P2002
Метали Тип:
Роуз Злато
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка