.

Висок квалитет DC5.5*2,5 mm женски Правоаголник машки со ЗА-yoga3 моќ кабел за lenovo thinkpad ---5pcs/многу

Висок квалитет DC5.5*2,5 mm женски Правоаголник машки со ЗА-yoga3 моќ кабел за lenovo thinkpad ---5pcs/многу

DEN 2409.60

Износ
Това е достапна


******************************************************
Повеќе детали : Висок квалитет DC5.5*2,5 mm женски Правоаголник машки со ЗА-yoga3 моќ кабел за lenovo thinkpad -5pcs/многу
************************************************ Слика :

Повеќе информации

Тип:
Додади На Картички
Број На Модел На:
DC7.9 моќ кабел
Бренд Име:
DEBROGLIE