.

Уметнички Печати Слика на Платно Врамени Спреј Маслото Декорација HD Печатени Дома Декор на ѕид уметнички слики Јога AE0099

Уметнички Печати Слика на Платно Врамени Спреј Маслото Декорација HD Печатени Дома Декор на ѕид уметнички слики

816.00
DEN 628.00 -23 %

Износ
Това е достапна

Ние, исто така, ја прифати клиенти дизајни за да се направи кориснички производи. Ние ќе се справи со какви било проблеми навремено да се обезбеди вашето задоволство. Ако изберете формулиран производи и не сакаат да се монтира подоцна, на работ може да се намали. Благодарам многу! 3. Ако вашиот потврда дојде време, а вие се уште не сте го добиле на стоки, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се препратат на стоки или да направи реконструкцијата. Дилери се добредојдени да соработуваат со нас на производот во продажба. Можете да изберете производ врамени или формулиран, сите со 4cm огледало означени рабови, што е повеќе погоден за подоцна кадрирање и, исто така, за подобро претставување. Се чувствуваат слободни да не контактирате за ако имате било која од овие потреби. Ние сме ентузијасти за споделување наши одлични производи со вас. Ако стоката се изгуби или оштети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас, или во прилагодено производи или трговија на големо растојание. Продажната цена на производот означен вклучува само на производот, цена и товар, без дополнителни трошоци, како што се оданочувањето, царинската декларација и така натаму. А сорта на убави слики се внимателно избрани. Ние ќе се прошири и датум на испорака. Висок квалитет на платно и мастило се применуваат , со супериорен печатење резолуција, внимателно направени слики се вода доказ, издржливи со долготрајни убава боја. Откако ги избереме нашите производи, ќе имаат 100% гаранција. Поради различни прилагодувања на светлото и екранот, може да биде мала разлика помеѓу слика не се прикажува на компјутер и финалните производи. По првото продолжување, ако уште не ја прими стоката кога потврда датум е приближува, ве молиме контактирајте со нас навремено пред отворањето на спорот. Примероци ќе бидат обезбедени за да се дилери за прикажување на потенцијалните клиенти. Нашите производи е се продаваат низ целиот свет. Повратните информации и да се врати политики : 1. За руски пријатели, ве молиме да се обезбеди вашето име и презиме ( вклучувајќи 3 делови барем) што се должи на руската политики, инаку може да не биде во можност да добие вашиот пакет. Ние расте со вашата поддршка. На врамени производи може да бидат обесени на ѕидот директно по приемот; производите без рамка треба да бидат врамени со себе, или може да се намали на работ следниве линии доколку не сакате да се монтира на уметничкото дело.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
Size1, Size2
боја:
Формулиран, Врамени
Предмети:
Слика Слика
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Во комбинација
Бренд Име:
MYEYES STU
Број На Модел На:
AE0099
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Може да се прилагоди:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство