.

Зима и топло, дами мода СТП Панталони жените црна Faux Кожа висока половината Harem Тенок молив панталони нозе pantalon femme

Зима и топло, дами мода СТП Панталони жените црна Faux Кожа висока половината Harem Тенок молив панталони нозе

1200.00
DEN 780.00 -35 %

Износ
Това е достапна


ГОЛЕМИНА на Половината Колковите Бедрото Должина S 66-74 72-94 - 96 M 69-78 76-98 - 97 L 72-82 80-102 - 98 XL 75-86 84-106 - 99 XXL 78-90 88-110 - 100 XXXL 81-94 92-114 - 101

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Одговара Тип:
Слаби
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
DXHY1897
Бренд Име:
guoran
Панталона Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
PU
Материјал:
Faux Кожа