.

4pc SA10T/К POSA10 10мм десната рака надворешниот машки конец метрички род крајот заеднички имајќи M10*1.5 mm SA10 TK shalft моќ алатка авто делови

4pc SA10T/К POSA10 10мм десната рака надворешниот машки конец метрички род крајот заеднички имајќи M10*1.5

DEN 744.00

Износ
Това е достапна


Род Крајот машки Десната рака Тема Тип
Точка Бр. SA10 T/К POSA10
Количина : 4pcs/многу
М aintenance-бесплатна верзија со PTFE внатре
Материјал : Тело : фалсификување тип , C45 , цинк позлатен
Топката : Хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатен
Круг : Легури Купер
NTOE : Ние произведуваме целосна серија на род крај : машки или женски навој, десната или левата рака, metric или инчен големина. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви барања на род крајот.

Повеќе информации

Материјал:
Челик
Површина Грубост:
Ра 1.6
Капацитет На Моторот:
23.4 KN
Број На Модел На:
SA10T/К POSA10
Бренд Име:
yongpeng
Премази:
Цинк
Структура:
род крајот