.

пар /многу модни симпатична долго камен дрво обетки

пар /многу модни симпатична долго камен дрво обетки

72.00
DEN 49.00 -32 %

Износ
Това е достапна


Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Година
Хан издание слободно време за мода симпатична бисер tassel обетки
големина 9*1cm
тежина 5.2 g
материјал алуминиум+ камен
пакет секој во една opp вреќа
бренд honeysuckle

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
3589
Назад Наоѓање:
како убаво