.

Елегантен Женски Celeb Бизнис Молив Се Облекуваат Дама Комбинација Фустани Жените Мрежа Bodycon Партија Midi Фустан

Елегантен Женски Celeb Бизнис Молив Се Облекуваат Дама Комбинација Фустани Жените Мрежа Bodycon Партија Midi

1281.60
DEN 807.00 -37 %

Износ
Това е достапна


Ви благодариме за вашата посета, среќа и за нас.
4)Меѓународни превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности.
Начин на плаќање
1. Благодарам многу!
Контактирајте Со Нас
1)Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се контактирајте со нас!
2)Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. Ако имате било какви прашања во врска со тоа, ве молиме оставете порака за да ми каже вашата тежина и височина, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина!
Превозот
1)1-3 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата.
2)ве Молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Тоа е купувачот одговорност, но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми, и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци, тоа ќе биде купувачот одговорност.но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден. Ние не може да гарантира пристигнување време. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молам не ставајте наредби.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест.
5)Пакетот помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука. Не би сакал да добие негативна, неутрална или низок рејтинг само затоа што на превозот време.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
3) DHL, TNT, Fedex, UPS-от, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се произведуваат други давачки.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Aamikast
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Обвивка
Стил:
работа
Сезоната:
Есен
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Геометриски
Половината:
Природни
Број На Модел На:
H0506
Ткаенина Тип:
Worsted
Сезоната:
Пролет, Есен
Пакет:
1pcs
Пол:
Жените
Тип:
Фустани/Женски Фустани
Трговија на големо цел:
Прифатливо