.

2018 Секси Жени Флорални Чипка Фустани Украина Кратко Sleeve Партија Секојдневен Солидна Сина Боја Црвено Црн Мини Фустан Плус Големина S-5XL

2018 Секси Жени Флорални Чипка Фустани Украина Кратко Sleeve Партија Секојдневен Солидна Сина Боја Црвено Црн

375.84
DEN 300.00 -20 %

Износ
Това е достапна

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.0"
Забелешки :
1. Над НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големина е за вашиот референца САМО, ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред наддавање, ви благодарам.4" 5 XL 106cm/41. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме овозможи 0. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).5-1" разлики поради прирачник за мерење.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.
Моден Жени Секси Флорални Чипка Кратко Sleeve Коктел Вечер Партија Повик Краток Мини Фустан Лето
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Чипка
Боја : Сина, Црвена, Црна
Стил : Fashion & Неврзан
Големина : Азија S, M, L
Sleeve Тип : Краток Ракав
Деколте : Екипажот Вратот
Сезона : Летни
Ocassion : Случајни/Партија/Club/Коктел
Модел : Цврсти
Пакет Се Вклучени : 1 * Секси Жени Мини Фустан
Големина Биста Рамо Половината Должина На Ракав
S 78cm/30. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети. Земавме овие фотографии од самите себе. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.0" 4 XL 102cm/40. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
oioninos
Стил:
Повик
Број На Модел На:
vestidos де феста
Сезоната:
Лето
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Чипка
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Материјал:
Чипка