.

Груба Кварц Врвот Drilled Стап Поени Briolettes Ѓердан,Fushcia Розова боја Природни Камења Суровини Кристали Дипломирал Скок Монистра

Груба Кварц Врвот Drilled Стап Поени Briolettes Ѓердан,Fushcia Розова боја Природни Камења Суровини Кристали

DEN 767.52

Износ
Това е достапна


Повратни Информации Политика
***** Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
***** Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .
***** Ако имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
***** Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
***** Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. ***** Ако е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
***** Предметот(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
За Нас ***** Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит. ***** Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. ***** Добредојдени да ни се приклучат - Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! - Amazingbeads. Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Враќање & Размена Политика
***** Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
Референци ***** Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. ***** Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. * * * * * * * За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
***** Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење. ***** Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена.
1)Материјал : Кварц Кристали 2)Боја : како на сликата 3)Големина : 8-10x30-55мм 4)Квалитет на Одделение : АА 5)Количина : Прибл 45pcs/влакно Шопинг Процес
Пакет Детали
***** Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AMAZETSH
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
260g
Број На Модел На:
YYX-CT-30
Објектот Форма:
стап поени
Материјал:
кварц кристали
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Обликот:
Стапови Поени
боја:
како Слика
Должина:
Approx 15.5inches/strand
Големина:
8-10x30-55mm
Количина:
Околу 45pcs/влакно
квалитетот одделение:
AA