.

Антички Сребрен Позлатен Бебе Родено Првенство Шарм Приврзоци одговара на Одлуки Хривнија Накит Наоди Занает Diy рачно изработени 12x9mm

Антички Сребрен Позлатен Бебе Родено Првенство Шарм Приврзоци одговара на Одлуки Хривнија Накит Наоди Занает

61.92
DEN 47.00 -24 %

Износ
Това е достапна


Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Доведе слободни Боја Како На Сликата Количини 10pcs Големина Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Повеќе информации

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Тибетската сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
шарм
Бренд Име:
KJjewel
Шарм Тип:
Брадавица