.

Топ Продажба на Лето Жените Краток Кимоно Мини Ноќ Облека Bathgown Црвено Faux Свила Бања Gown Nightgown Pijama Mujer Една Големина Msf006

Топ Продажба на Лето Жените Краток Кимоно Мини Ноќ Облека Bathgown Црвено Faux Свила Бања Gown Nightgown Pijama

DEN 912.00

Износ
Това е достапна

Поштарина вклучува превозот надомест, складирање, пакување, материјали, трошоци за гориво, кутии, етикети и пакување на трошоците.
****************************************************
Плаќање
Јас ја прифати Кредитна Картичка , Западот се Обединат, и Банкарски Трансфер на Пари плаќање начин. Ние не сме одговорни за царинските кои би можеле да бидат предизвикани многу ретко. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V. А Т или други Увозни Даноци, доколку тоа е потребно.
Ако сте на било кој начин незадоволни со нарачката,може да иницира врати во рок од 30 дена по приемот на нарачката. Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како што се царинската поштенски проверка.
Воздухот Пошта може да пристигне во 15-30 дена
EMS може да пристигне во 6-12 дена
DHL/UPS/ТНТ може да пристигне во 4-7 дена
Објектот Истакна : ве Молиме запомнете дека Ракување со времето на сите елементи како што е подолу :
Облека : 3 Работни Дена*
Ние брод item(s) по Ракување со времето база на плаќање е сосема чиста. Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за вас лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од конкретна компанија.
јас ќе се вратат сите пари или ќе испрати нов објект за да можете побрзо кога добив врати објектот.
Купувачот мора да плати за враќање превозот, И стока мора да биде во оригинална состојба за препродажба!
***************************************************
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа.
Опис на објектот :
Материјал : Faux Свила , Rayou
Големина : Една Големина
Боја : Црна , Морнарско Сина .
*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник. Црвена , Темноцрвена , Розова , Топла Розова , Виолетова , Светло Виолетова , Светло Зелена , Зелена , Темно Зелена , Бебешко Сина , Светло Сина , Бела , Златна ,
16 Боја на вашиот избор (Како на сликата покажува)
Напомена : може да мало боја разлика според вашиот монитор settings
100% Сосема Нов
Новина Кинеската женска Облека Бања Gown Кимоно Sleepwear Nighrgown Цвет Една Големина
Облека Големина на Табелата, Големина на Биста Должина (Рамо До Полите) инчен CM инчен CM Една Големина 50" 126cm 35" 88cm Оваа облека е една големина одговара ( S M L XL XXL XXXL 4 XL )
Мерење имаат 1-2 cm грешка, ве молиме да се разбере!
****************************************************
Сите item(s) ќе ја одбележи како 'ДАР' со пониски производ вредност.
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот item(s) во пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа го покажува вашето item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре.

Повеќе информации

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Материјал Состав:
Faux Свила , Rayon
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
Msf006
Сезоната:
Лето
Материјал:
Faux Свила,Rayon
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Должина(cm):
Половина
Бренд Име:
QIANTANG
Ткаенина Тип:
Poplin
Материјал:
Faux Свила , Rayon
Големина:
one size
Colou:
Розева Боја, Златна, Црвена, Зелена, Црна, Бела, Топла Розова, Сина, Светло Сина
Шаблон Тип:
Цвет
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен ,
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes