.

shhworldsea 5/30/100sets комплет 6.3 mm авто 2 pin електричниот приклучок женски машки кабел pin насловот конектор 7123-6423-30

shhworldsea 5/30/100sets комплет 6.3 mm авто 2 pin електричниот приклучок женски машки кабел pin насловот конектор

320.64
DEN 286.00 -11 %

Износ
Това е достапна


5/30/100sets комплет 6.3 mm авто 2 pin електричниот приклучок женски кабел pin насловот конектор 7123-6423-30
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
Висок квалитет
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
shhworldsea
Од Моќ:
100W
Напон:
12V
Име На Модел:
2.2 mm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Големина:
2P