.

1 Пар 3D Автомобил talian Италија Знаме Налепници Значка Амблеми Decal Оркестарот За Ферари /Фиат

1 Пар 3D Автомобил talian Италија Знаме Налепници Значка Амблеми Decal Оркестарот За Ферари /Фиат

160.80
DEN 153.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.
Опис :
Состојба : нова
Боја : Како на сликата шоу
Големина : прибл. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Пакет се вклучени :
1 Пар автомобил налепница
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9. Ве молиме овозможи 0. Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го. 113x28mm (Lx W)
Дебелина : 2,5 mm
Стил : Италија Знаме Налепница
Количина : 1 Пар
Функција :
- Лесен за употреба, доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап.
- За автомобил тело декорација
- Тоа одговараат за универзал, одговара на сите Автомобили & Камиони Модели. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.

Повеќе информации

Бренд Име:
Autoleader
Налепница Сместување:
Целото Тело
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Дебелина:
2.5 mm