.

Maiyubo Лен Цвет Птица Pillowcase Фрли Перница Покрие Скандинавските Софа Кревет Дома Декоративни Перница Евтини Цена на Големо PC423

Maiyubo Лен Цвет Птица Pillowcase Фрли Перница Покрие Скандинавските Софа Кревет Дома Декоративни Перница Евтини

197.28
DEN 166.00 -16 %

Износ
Това е достапна


Име на производ : Памук, Лен Цвет Птица Pillowcase Фрли Перница Покрие Скандинавските Софа Кревет Дома Декоративни Перници Евтини Цена на Големо PC423
1.Материјал : Лен
2.Облик : Плоштад
3.Трговија На Големо : Поддршка
4.Работни Техника : Плетени
5.Број на модел : PC423
6. Место на Потекло : Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)
7.Примена : Дневна Соба ,Спална Соба ,Hotel,
8.Квалитет : Со Висок
9.Цена : Евтини
10. Производ Ознака : Плетени Перница Маска, Лен Перница Маска, Фрли Перница Опфаќа
Препорачувам

Повеќе информации

Големина:
45x45cm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Бренд Име:
Maiyubo
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
PC423
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени
Материјал:
Лен
Големина:
45x45cm
Работни Техника:
Ткаени
Место на Потекло:
Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)
Број На Модел На:
PC423
Примена:
Дневна Соба ,Спална Соба ,Hotel,Кревет,Троседот,Автомобил
квалитет:
Висок
цена:
евтини
Трговија на големо:
Поддршка
Ознака На Производот:
Ткаени Перница Маска,Лен Перница Маска,Фрли Перница Опфаќа